دل دیوونه   

  عشق زينب بيماري نيست جز فوق جنون.........هركه گويد يا حسين بر او سرايت ميكند..........اي كه بيماري چرا نزد طبيبان ميروي.......خرده نان سفره زينب كفايت ميكند.........كربلا باشد سفارت خانه حق بر زمين......اين سفارتخانه را زينب صدارت ميكند.........بيرق خون خواه شاه كربلا اين مطلب است......اهل عالم گوش باشيد اين سپاه زينب است

  تماس با من

  آرشيو

  نویسندگان

دیوونه

  آرشیو شده ها

امرداد ۸٧
تیر ۸٧
اردیبهشت ۸٥
فروردین ۸٥
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳
بهمن ۸۳
دی ۸۳
آذر ۸۳
آبان ۸۳
مهر ۸۳
شهریور ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳

  بچه باحالها

 

  آمار بازدید ها


  RSS 2.0  

 

   

 

بسم الله الرحمن الرحيم

فزت و رب الکعبه

ديشب شب قدر بود و مصادف با شب ضربت خوردن امام علی عليه السلام خيلی ها ديشب پرونده يکسال شونو ورق زدن‌؛ توبه کردن وبه خدای خودشون پيمون بستن. من هم ميخام امروز و اينجا يه جورهايی از دوستانم اونايی که تو اين مدت با هم تبادل لينک کرديم و بيشتر زحمتم متوجه اونها بود يادی کنم و از اونها بخام که هرچی بدی و کوتاهی و بی معرفتی و نامردی ازم ديدن حلال کنن به ترتيب قرار گرفتن لينکها از دوستان سخن به ميان می آورم:

ساحل دخترکی مهربان پر محبت با ايمان و خيلی دوس داشتنی. ساحل عشق اسميه که من بهش دادم چون هميشه احساسم ازش و نوشته هاش اين بود که لياقت عاشق شدن و عاشق بودن و دوست داشته شدن رو داره هميشه از خوندن نوشته هاش لذت ميبرم و اينو هم بگم که هيچ وقت نميشه آخره متن هاشو پيش بينی کرد وقتی شروع به خوندن متن هاش ميکنی اولش فکر ميکنی از عشق زمينی داره حرف ميزنه اما وقتی بخودت ميای ميبينی که چنان زيبا و ماهرانه مطلب رو به خدا و ائمه نسبت داده که متوجه تغيير نشدی بی ريا و معصوم اولين کسی بود که باهم تبادل لينک کرديم من اولش لينک زدن رو بلد نبودم اما اون بهم ياد داد به عبارتی ميشه گفت که حق استادی دار؛ بر گردن من آرزو ميکنم دلی که توی ساحل عشق ما لنگر مينداز (شايد هم انداخته) ارزش اين ساحل امن و گرم رو بدون و اونو اذيت نکنه.

بهاره شراره ها دختری که تو ژاپن زندگی ميکنه ساده حرف ميزنه اما به دل ميشينه يه نقاش و گرافيست ماهر و حاذق با اينکه توی ژاپن بزرگ شده ولی آداب و رسوم ايرانی رو خوب بلد دلی داره به بزرگی اقيانوسها هر وقت که متنی تازه مينويسه چند تا از نقاشی های خودشو هم ميزاره لابلای متن هر وقت بهشون خيره ميشی و توی چشاشون نگاه ميکنی احساس ميکنی که دارن باهات حرف ميزنن خيلی خوب بلد چشای خشته و غمگين بکشه آرزو ميکنم که هر جا که هست هميشه شاد باشه و بخنده.

ياس تنها دختری با قلمی جادويی وقتی بنويس نوشتش عالی از آب در مياد اونقدر زيبا مينويسه که پرشين بلاگ آخرش مجبور شد وبش جزو وبهای ادبی به شمار بياره پاک و پر انرژی و البته درس خون درسته که يه مدتيه سرش به کنکور و درس خوندن مشغول اما با اين همه وقتی بنويسه تلافی دير نوشتنشو ميکن اون هم جزو ادمهايی که لياقت عاشق شدن و دوست داشته شدن رو داره آرزومندم که امسال از دانشکده معماری دانشگاه هنرهای زيبا قبول بشه و ديگه اونو تنها نبينم.

رهگذر باد دلی داره پر از محبت وبی داره برگ ريزون هر وقت دلم ميگيره يه سری به وبش ميزنم نوشته هاشو ميخونم هميشه بهم لطف و محبت داشته راجع بهش هر چی بگم کم گفتم خانمی پاک با دلی بزرگ سر شار از محبت و عشق از صميم قلب ميگم اين حرفو خوش به حال معشوقش که هميشه از عشق و محبتش سر مست ميشود فکر ميکنم عشق و شور نثار کردن عشقش هيچ وقت فرو کش نکنه وقتی به فکر مشکلاتی که داره و سختی هايی که کشيده ميوفتم به خودم ميگم که اين همه عذاب اگه به کوه وارد ميشد کمرش زيرش خم ميشد اما با اين همه هيچ وقت شکوه نميکنه خدا بيامرزه پدرشو يه پدر با ايمان و متعهد بود وقتی با پدرش حرف ميزنه دل آدم ميگيره خودمو ميگم اون روزی آرزو کردم که ای کاش من هم ميتونستم اين طور راحت احساسمو دوست داشتنمو به پدرم ابراز کنم دوس دارم هميشه اونو شاد و خندون ببينم و اصلا مشکلی جز نحوه نثار عشقش نداشته باشه و به عشقی که با تمام وجود دوسش داره تکيه کنه.

خلواره شاعر پر توانا با ابياتی تکان دهنده هرچند شعرهايی که ميزاره بيش از چند بيت نيست اما توی همين چند خط حرفهايی ميزنه که آدم تو فکر ميره خوندن دوباره اشعارش همون حسی رو بهت ميده که بار اول بهت دست داده بود اميدوارم که روزی دفتر شعرشو به چاپ برسونه و من هم يه نسخه امضاء شده ازش داشته باشم.

حسين و سلما هر جا که هستن شاد و خرم باشن.

ديوونه با کلاس واقعا ديوونه با کلاس و لوتی صفتی هست هر دل ناراحت و گرفته ای با خوندن ديوونه بازيهايی که مينويسه غم و اندوه رو از ياد ميره آرزو ميکنم که روزی قلب ديوونش با چشيدن طعم وصال ديوونه تر بشه و عاشق تر بمون.

گنجشک بی خونه روزهای اولی که به وبش ميرفتم هر روز متن جديدی مينوشت و در عرض ۲۴ ساعت تعداد نظرات بازديد کنندگانش بيشتر از ۸۰ ميشد متن هاش ساده کوتاه و با ريتم خاصی بود اشعاری هم که خودش ميسرود رو مينوشت. متخصص تمرکز طالع بينی فال حافظ هست کم حرف ميزنه اما تو اين کم حرف زدنش خيلی حرفهارو ميگه هميشه جملاتی که تو status ياهو ميزاره پر از معنی و مفهوم که دل آدم رو ميسوزون چند وقتيه که نمينويسه فکر کنم دست و دلش واسه وب و نوشتنو سنگينی ميکنه آرزو ميکنم دلش قرص بشه و قدر عشقشو بدونن و باز هم شاد و لبريز احساس ببينمش

با تمام دل از عشق حرف ميزنه با خدا درد دل ميکنه با تمام دلش با خدايش نجوا ميکنه و از دل تنگی هاش از عشق از عاشق عاشق بودنش ميگه خيلی خوب بلد با کلمات عشق رو بيان کنه فکر کنم طعم عشق را به زيبايی چشيده و هر لحظه در جستجوی و مست شدن و تکرار آن لحظه است از خدا ميخام که اونو از جام عشق ناب سرمت کنه.

مرجان پرسپوليسی يه قرمزته واقعی اخبار و گزارشاتی که از تيم محبوبش ميده کامل و بدون نقص حتی از برخی روزنامه ها هم اخبارش کامل تر و مفصل تر وقتی عشق و علاقه اونو راجع به پرسپوليس ميبينم از خودم که اسممو يه طرفدار قرمز گذاشتم خجالت ميکشم کاش امسال ۶تا به اس اس بزنيم و قهرمان بشيم تا اين همه حرص و جوش خوردن از يادش بره.

سيمين چند تا وبلاگ داره که توی هر کدام مطالب متنوعی رو گنجونده متخصص ويندوز و دستکاری رجيسترش هست يه عاشق پر انرژی و سرشار از محبت حتی يک ثانيه هم نميتونه دوری معشوقش را تحمل کنه پاک معصوم پر انرژی و با محبت دارای چندين آی دی و تازگی هم که دانشجو شده و از حالا بهش مهندس ميگم سرش شلوغ و کمتر مينويسه جا دار از اون خاهر زاده کوچيک و شيرينش که۳ سالش بيشتر نداره هم يادی کنم که بهم دايی ميگه وقتی عکساشو ميبينم همه غصه هامو از ياد ميبرم خنده ای داره که هر دل يخ زده ای رو آب ميکنه دوس ندارم هيچ وقت اخم رو رو لبونش ببينم و دوس دارم هميشه شاد و خندون و در کنار معشوقش باش.

آرمين پرسپوليسی اون هم عاشق رنگ قرمزه و تو دلش خون قرمز در جريانه و هيچ رنگ آبی توش ديده نميشه نقد ها و مطالبش زيباست و نشون از شدت علاقش به تيم محبوبش داره آرزو ميکنم هيچ وقت طعم شکست از آبی رو نچشه.

مستی و راستی از عشق ميگه زيبا و موزون ميگه حرفهاش دل آدمو تکون ميده در کالبد کلمات روح عشق رو ميدمه وبا جملات به نحوی عشق را بيان ميکند که هر لحظه آرزو ميکنی که کاش عاشق بودی و ميچشيدی لذت عشق را و کاش عاشق ميماندی تا نچشی تلخی هايش را و ای کاش در کنارت بود تا غم فراغ را نچشی کاش دوباره نوشتن رو آغاز کنه و اين بار از لذت وصال از طعم نثار کردن عشق بگه.

دنيای يک ديوونه اون هم مثل من از صفت ديوونه برای خودش استفاده ميکنه اگه دنبال اشعار تکون دهنده و مست کننده هستين اگه دنبال جايی برای گرفتن آهنگ های زيبا و کمياب هستين حتما سری به وبلاگش بزنين نوشته هاش واقعا زيباست آرزوم واسش اينکه هيچ وقت دنياش کوچک نباشه و بتون ديوونگی کنه و مست بشه از عشق.

پرسپوليس قهرمان ميتونين آخرين اخبار مربوط به بازيها و نتايج مسابقات رو از اين وبلاگ پيدا کنيد. توی خون اين متعصب طرفدار قرمز هم نميشه حتی نقطه ای کوچيک به رنگ آبی يافت عکساهی زيبايی هم توی وبلاگش ميزنه آرزو ميکنم هميشه اخبار موفقيت تيم محبوبمو تو وبش بخونم.

واسه تو هميشه خوبم هرچند نوشته هاش نسبتا طولانی هستن اما با اين همه از خوندنشون خسته نميشم و تا آخرش ميخونمشون چند بار اتفاق افتاده که رفتم توی وبش و متنشو برای بار سوم و چهارم خوندم و واسم لذت بخش بوده خلاصه اينکه نوشته هاش رنگ کهنگی بخود نميگيره هميشه بهم لطف داره واخيرا به جمع دانشجويان با کلاس پيوسته و کمتر مينويسه با هوش خستگی نا پذير و بسيار هم درس خون جزو اون درس خونهايی که هميشه خر ميزنن و از همه جا بی خبرن نيست بلکه خيلی هم شيطون و سرشار از انرژی هست اميدوارم که اين ترم شاگرد اول بشه و حال خيلی ها رو بگيره و اون هم عاشق بشه و عاشق بمون.

همستر قبل از اينکه با شما عزيزان آشنا بشم باهاش آشنا شدم ولی به جرات ميتونم بگم که هم کاملا شناختمش و هم اصلا نشناختمش هميشه ذهنم پر خواهد بود از سوالات بی جواب که پاسخی براشون پيدا نخاهم کرد رهايی از فکرش واسم خيلی سخته وبلاگشو عوض کرده و من آدرس جديدشو هنوز ندارم و ..... هميشه بهترين آرزو ها رو نثارش خاهم کرد و دوس دارم خبرهای موفقيتشو بشنوم.

سلين شايد اگه اشتباه نکرده باشم بشه اسم نوشته هاشو داستان های کوتاه گذاشت داستانهايی که آدم به خوبی ميتون لمسشون کنه و در اين چند سطر نقشی برای خودش انتخاب کنه عاشق رنگ سياه وبش هستم مطالبش ملبس به عکسهايی زيباست هميشه اميدوارم هميشه موفق باشه و وبش پر بيننده.

لوستر جوونترين لينک موجود در وبم تازه باهاش آشنا شدم اما متناش زيباست يه ويژگی منحصر بفردش اينکه چند نفر توش مينويسن و ميشه با افکار مختلف توی يه جا آشنا شد شما هم اگه مطلب خوبی داشتين و دنبال جايی برای چاپش بودين بهشون ميل کنيد تا توی وبلاگشون قرار بدن براشون آرزوی موفقيت و پيروزی دارم.

تو مردی تازه با وبش آشنا شدم و هر زور مطلب جديدی قرار ميده از متنهای طولانی خوشش نمياد و به احتمال زياد حوصله خوندن تمام متن و رسيدن به قسمت خودشو نخاهد داشت سرشاز از محبت پر از احساس درس خون و کسی که لياقت عاشق شدن رو داره و بايد قدر عشق شو دونست اصلا دوس ندارم صورتشو اشک آلود ببينم هر چند با اين سن کمش سختی های زيادی کشيده و سعی داره توی وبش از ناملايمات روزگار بگه اما هميشه روح لطيف و پر احساسشو به همراه دار.

در خم پس کوچه یاد تو من جا مانده ام از کجا شروع کنم نميدونم هميشه برام جبران کردن دل شکستن سخته امروز متوجه شدم که چقدر نامردم وقتی تو وبش رفتم و ديدم لينکم تو وبش هست و من ازش يادی نکردم اعصابم بهم ريخت آرزو ميکنم که باز هم بزرگواری نشون بده و منو بابت اين کوتاهی ببخش. ساده مينويسه چون از ته دل ميگه بر دل ميشينه معمولا چند سطر شعر توی نوشتش ديده ميشه اشعاری کوتاه ولی پر معنی از عشق ميگه از بزرگواری خدا ميگه متنهاشو ملبس به عکسهای زيبايی ميکنه که حق مطلب و ادا ميکنن براش آرزو ميکنم که دل بزرگوارش پر بشه از عشق و گرمی و لذت وصال.

راستش واسم خيلی سخت بود که بخام در مورد دوستانم حرف بزنم خيلی فکر کردم تا کلماتی که برای دوستانم بکار ميبرم در خور و در برگيرنده وجود واقعی و پر ارزششان باشد شايد بگيد اين هم به نوعی داره چوب کاری ميکنه اما نه مساله چوب کاری نيست مساله چيز ديگری است من بايد انجام وظيفه ميکردم نسبت به همه دوستان و جبران زحماتم را ميکردم و اونا رو به نحو احسن معرفی ميکردم. تو اين مدت فکر کنم فقط يه نفر از من رنجيده خاطر باشه يا حداقل من چنين فکر ميکنم علی نيکبخت اگه اشتباه نکنم اسم وبلاگش من اونو ناراحت کردم با نظری که دادم ازش معذرت ميخام و ديگر اينکه اگر کس ديگری هم هست که من ندانسته ناراحتش کردم باز هم معذرت ميخام و طلب عفو و درخاست حلاليت دارم. اگه توجه کرده باشين يه وجه مشترک ميشه توی همه دوستان پيدا کردو اون هم عشق نميگم همشون به يک چيز عشق ميورزن اما ميگم که اونا هر کدوم به نوعی دل داده هستن و به دنبال عشقشان ميگردن.برخلاف هميشه اين بار به وبهاتون سر نميزنم و خبر متن جديدو بهتون نميدم. خيلی دوس داشتم که اونايی که بهم سر ميزنن رو هم ياد کنم اما چه کنم که نشد شايد در فرصتی ديگر. از دوستان هرکدوم که بهم لينک دادن و من يادم رفته لطفا ياد آوری کنن.

امشب ديگه يتيم های کوفه واقعا يتيم شدن ديگه مناجات های شبانه علی عليه السلام به گوش نخواهد رسيد عادل ترين آدم دنيا ديگه ميونمون نيست ...........

دیوونه

هر چه ميخواهد دل تنگت بگو