بسم الله الرحمن الرحيم

قبل خوندن اين متن دعای فرج الزامی هست

اللهم عجل لوليك الفرج

کبوتر مسافر هرچند ميدونست چند روزی بيشتر نمی تواند در اين مکان بماند ولی با تمام وجود دنبال تکه شاخه هايی می گشت تا لانه چند روزش را محکم کند وقتی خسته ميشد و بی رمق گوشه ای از لانه اش می نشست با نگاهی به دور و برش به خود می گفت هر چند اين آشيان ميزبان کبوترانی خواهد شد که هيچ زحمتی برای بنايش نکشيده اند ولی تنها و تنها برای يک اميد هست که اين همه مشقت را به جان خريده ام آن هم اميد اينکه آن تک سوار عاشق که رهش را بر اين برزن خواهد انداخت و چند لحظه ای استراحت خواهد نمود اين تحفه نا قابل من را به نشانه ارادتم بپذيرد....... ولی کبوتر قصه ما غافل از اين بود که آن تک سوار عاشق روز قبل از آن جا کوچ کرده بود و دليل توقفش فراهم نمودن تکه شاخه ها بر سر راه کبوتر قصه ما بود اون تونست مکان امنی پر از شاخه و برگ برای کبوتر قصه ما فراهم کند چون که او دوست نداشت عاشقش خود را به زحمت بيندازد و عشق او برايش اثبات گشته بود.

پ: سال پيش وقتی تو عيدالزهرا شيرنی پخش ميکردم خيلی ها نفهميدن واسه چی هست که روز بعد وفات شيرينی پخش ميکنم آخه ميدونيد عيد الزهرا هم مقارن هست با تاجگزاری امام زمان عجل الله تعالی فرج الشريف و روز مرگ عمر لعنت الله عليه امسال دعا ميکنم که شما هم دعا کنيد تا فرج آقا نزديک تر بشه ....

اگه آقامون بياد             گيل و غالها سر مياد    

جمالشو نشون ميده   چشم حسودا در مياد

يا مهدي ادركني

يه روز آقامون مياد و انتقام مادرشو ميگيره

پنجشنبه، 17 فروردين 1385، ساعت 13:24

/ 24 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاس خاکی

سلام !! متاسفانه آفی از تو به دستم نرسيد!! ( ژرشين بلاگ چه باحال شده دو روز نبوديما ) متنی که نوشتی هم خوندم قشنگ بود !!!!

رنگين کمون

اي دوست اي همسفر كه ماديان سفيد رويا را به سوي صخره هاي مشتعل مشرق سوي سپيده سحري مي راني من يابوي پير و اخته بيداري را در زير ران گرفته ام اي دوست با كولبار سنگين از كابوس ها و خورجين هاي بذر اي همسفر لختي دهانه را در فك راهوارت بنواز و آرامتر بتاز اي همسفر تا هر كجاي مرتع سبز فكر تا هر كجاي بيشه مهتابي خيال تا هر كجاي شط تماشا كه شادمانه مي گذري مي روي لختي درنگ كن و صخره هاي ساكن پاياب را به من نشان بده اي يار اي ماديان سوار سبكتاز در اين خلنگ زار هلاك آور تنها مرا ميان بيابان مگذار سلام/خوبين؟برای همه دعاها آمين!! آپم بياين خوسحال ميشم يا حق

کيک زرد نوش جان!....موفق باشی!

یاس خاکی

سلام !! 8ر جا میری خوش باشی و سرشار از تجربه ......

صبا*****

سلام...اميدوارم خوب باشيد...کاش پشت صحنه و پس زمينه نوشته هاتون سياه نباشه

نم نم

خدا عمرت بده خیلی وبلاگت خوبه و مفید

*•. .•* *•. رها تنهای تنها .•* *•. .•*

دلم خواست بيام اينجا بنويسم اينجا رو که ديگه کسی نمی بينه اصولا که نخوام چيزی بنويسم که ااااااااااااااااااااااااااا خوب دلم تنگ شده تازشم اون بگم چی چی هم که خاموشه چرا خاموشه ؟